Pro další pomoc volejte: +420-228 881 390 (v pracovní dny 8-17 hodin) :
  
 

Novinky

Vážený partnere!

Rádi bychom vás informovali, že balíček oprav a vývoje bude nahrán do vašeho systému eeeBID od 8:00 do 16:00 (GMT+1) (pátek) dne 28. duben 2023 formou aktualizace systému. V tento den proto budou servery a servis v uvedeném intervalu nedostupné z důvodu údržby.

Pokud chcete zahájit výběrové řízení v systému 02. smět 2023 po aktualizaci, informujte o tom svou kontaktní osobu, protože v tento den bude eeeBID Inc. provádět systémové testy.

Pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy nebo máte nějaké problémy s aktualizací, dejte nám prosím vědět.

Abychom splnili naši smluvní povinnost, oznámili jsme plánovanou odstávku minimálně 5 dní předem.

Informujte prosím všechny uživatele o plánované aktualizaci a vypnutí ve vaší společnosti.

S pozdravem,
Tým eeeBID

Vážený partnere!

Rádi bychom vás informovali, že balíček oprav a vývoje bude nahrán do vašeho systému eeeBID od 8:00 do 16:00 (GMT+1) (pátek) dne 28. ledna 2022 formou aktualizace systému. V tento den proto budou servery a servis v uvedeném intervalu nedostupné z důvodu údržby.

Pokud chcete zahájit výběrové řízení v systému 31. ledna 2022 po aktualizaci, informujte o tom svou kontaktní osobu, protože v tento den bude eeeBID Inc. provádět systémové testy.

Pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy nebo máte nějaké problémy s aktualizací, dejte nám prosím vědět.

Abychom splnili naši smluvní povinnost, oznámili jsme plánovanou odstávku minimálně 5 dní předem.

Informujte prosím všechny uživatele o plánované aktualizaci a vypnutí ve vaší společnosti.

S pozdravem,
Tým eeeBID

5.01.2021 Aktualizace systému

Vážení partneři,
Rádi bychom Vás informovali, že dne 5. ledna 2021 (úterý) ráno mezi 7:00 - 8:00 (SEČ), provedena nová aktualizace systému eeeBID. Proto v tento den ráno nebudou servery a služba k dispozici. Po aktualizaci 5. ledna 2021 (úterý) bude systém pro všechny naše partnery opět k dispozici a přístupný.
S pozdravem tým eeeBID

22.10.2020 Aktualizace systému

Vážený partnere!

Rádi bychom Vás tímto informovali, že dne 22. října 2020 od 08:00 do 16:00 bude do systému eeeBID nahrán vývojový balíček a balíček oprav ve formě aktualizace systému. V tento den proto nebudou servery a služby k dispozici z důvodu údržby.

Pokud chcete zahájit výběrové řízení v systému první pracovní den po aktualizaci 26. října 2020, informujte o tom prosím svou kontaktní osobu, protože v tento den provede eeeBID test systému.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo návrhy nebo máte problémy s aktualizací, dejte nám prosím vědět.

V souladu s našimi smluvními povinnostmi jsme oznámili plánovanou odstávku nejméně 5 dní předem.

Informujte prosím všechny uživatele ve vaší společnosti o plánované aktualizaci a vypnutí.

S pozdravem,

Tým eeeBID

30.04.2020 Aktualizace systému

Vážení partneři, Vážení návštěvníci,
Rádi bychom vás informovali, že 30. dubna 2020 (čtvrtek) bude provedena nová aktualizace systému eeebid. Proto v tento den nebudou servery a služba k dispozici od 13:00 do 17:00. 1. května 2020 (pátek) bude pro všechny naše partnery systém znovu k dispozici a přístupný.
Aktualizace zahrnuje:
• Implementaci vyšší bezpečnosti aplikace pro správu serverů a zabezpečení systému
• Opravy drobných chyb v aplikací

S pozdravem tým eeeBID.

12.12.2019 Aktualizace systému

Vážení partneři a hosté,
Rádi bychom Vás tímto informovali, že v pátek 12.12.2019 proběhne aktualizace systému Eeebid. Během tohoto dne nebude možný přístup do systému včetně služeb nebude k dispozici mezi 13:00 a 17:00. Od pondělí 13.12.2019 bude pro Vás systém Eeebid opět plně funkční a přístupný. Děkujeme za pochopení,
Váš Eeebid team

27.březen 2019 Aktualizace systému

eeebid aplikace prošla aktualizací. Eeebid Contract Management je obecné řešení, které umožňuje autorizovat, revidovat, schvalovat, ukládat a realizovat všechny druhy smluv. Používá se na prodejní smlouvy, nákupní smlouvy a jakýchkoli právní dokumenty. V roce 2019 bylo do nejnovější verze řešení implementováno mnoho nových funkcí.
To zahrnuje:
• Vysoce pokročilý plánovač pracovních postupů, který pro výpočet dodavatelských obchodních podmínek počítá s dodržením místních kalendářů pracovních dnů a dostupnosti zaměstnanců
• Vysoce pokročilý online editor, který je na stejné úrovni jako již existující a umožňuje provádět revize smluv v aplikaci Microsoft Word. Umožňuje také vytvořit online docx dokumenty, což napomáhá bezproblémové spolupráci s obchodními partnery, kteří stále pracují na Microsoft Word.
• Výkonný nástroj pro určování priorit, který umožňuje urgentním zakázkám postupovat v pracovních listech zaměstnanců

14.prosinec 2018 Noví klienti

Rok 2018 byl pro nás velmi úspěšným rokem. eeebid zorganizovala pro své zákazníky více než 500 projektů. Naše portfolio se rozrostlo o 10 nových klientů díky našemu vynikajícímu hodnocení od Cap Capgemini. Naše poradenská a IT společnost a největší poradenská společnost evropského původu.

1.listopad 2018 Pražská pobočka se přestěhovala

S radostí oznamujeme, že eeebid.com as, Praha, se přestěhovala do nové kancelářské budovy. Naše nová adresa je nyní v Office Parku, Koněvova 139 - 141, 130 00, Praha 3. Kancelářský park Koněvova se nachází v centru Prahy, je to moderní reprezentativní kancelářská budova s ​​recepcí a podzemním parkováním. 10-ti patrová budova s ​​vysokorychlostním připojením k internetu je snadno dostupná veřejnou dopravou.

09.10.2018 Výzkum digitálního nákupu společnosti CapGemini 2018

Poslední výzkum společnosti CapGemini Digital Procurement 2018 postavil společnost EEEBID mezi top 3 poskytovatele služeb All Star, které byly oceněny jako jeden z nejlepších poskytovatelů služeb mezi konkurenty jako SAP Ariba, Oracle nebo Synertrade. Maximální počet bodů jsme dosáhli v kategoriích Matrix Od zdroje ke smlouvě, jako jsou: Strategické získávání zdrojů, Řízení smluv, Informace o dodavatelích a Řízení výkonnosti dodavatelů, také v oblasti Nákupních činností, jako je Správa požadavků a Správa katalogů.

16.03.2018 Aktualizace systému

Vážení partneři a hosté,
Rádi bychom Vás tímto informovali, že v pátek 16.3.2018 proběhne aktualizace systému Eeebid. Během tohoto dne nebude možný přístup do systému včetně služeb.
Od pondělí 19.3.2018 bude pro Vás systém Eeebid opět plně funkční a přístupný.
Děkujeme za pochopení, Váš Eeebid team

01.09.2017 Aktualizace Aplikace

Vážený partnere, Vážený zájemci!
Rádi bychom Vás informovali, že systém eeeBID bude procházet aktualizací a to v pátek 1.9.2017. Z tohoto důvodu budou naše servery a služby k dispozici po 13:00!
Děkujeme za pochopení Váš eeeBID team

31.03.2017 Aktualizace systému

Vážení obchodní partneři, Vážení návštěvníci,
rádi bychom Vás informovali, že v pátek 31. března 2017 proběhne aktualizace eeebid systému. Proto tento den nebude dostupný server ani žádné související služby.
V pondělí 3. dubna 2017 bude systém opět dostupný pro všechny naše obchodní partnery.

15.12.2015 Junior project specialist

Do naší společnosti hledáme spolupracovníka na pozici „Junior project specialist“
Popis pozice:
- řešení uživatelských nastavení webové aplikace svěřených projektů
- poskytování technické podpory našim klientům
- tvorba uživatelské dokumentace, její aktualizace a překlady.
- spolupráce s interními analytiky/ vývojáři

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT a/nebo praxe v podobné roli - dobrá znalost operačního systému Windows a produktů MS Office
- analytické myšlení
- samostatnost, ochota učit se
- nutná dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
- německý jazyk vítán
- dobré komunikační vlastnosti
Nabízíme:
- perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
- samostatnou práci v moderním odvětví
- příjemné pracovní prostředí v lokalitě Prahy 3 – kousek od stanice metra A – Jiřího z Poděbrad
- motivační platové ohodnocení

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám svoje CV v českém a anglickém jazyce na adresu: lutansky@eeebid.com Uchazeče budeme kontaktovat do 10 pracovních dnů po obdržení životopisu.

17.07.2015 Aktualizace systému

Vážení obchodní partneři a návštěvníci,
Rádi bychom Vás informovali, že v pátek 17. července 2015 proběhne nová aktualizace systému Eeebid. V tento den nebudou funkční servery ani jakýkoli servis.
V pondělí 20. července 2015 budou servery i servis opět dostupné všem obchodním partnerům.
S pozdravem, Eeebid tým

24.01.2013 Technical news: The eeeBID system was improved

Dear Customer, Dear Visitor,
The system update is completed. We are pleased to inform all interested partners that they can use our service with the new extended features.

17.10.2011 Technical news: eeeBID system is moving to higher capacity servers on Friday 21 October 2011!

We inform our customers that due to the major upgrade that the eeeBID system will support on Friday 21 October 2011 the system will be unavailable. Monday all of our customers will have the take advantage from the next benefits:
- faster internet conection
- the increased storage space
- improved backup system
- enhanced security mechanism

07.10.2011 Competition of printing houses

In our history we didn't have the possibility to participate a competition where printing houses were taking part. Our client, a book publishing house decided to do an e-tender with our cooperation. 3 involved printing house were fighting for the right of 12 books to publish.
The starting prices were incredible low, so we knew that if even one bid arrives, the auction was successful. Fortunately all 3 participants made bids, so we had memorable savings despite the really low starting prices.